חולצות

5 פריט(ים)

לדף

טבלה  רשימה 

שנה סדר תצוגה
  • -78%
  yellow lace yellow lace

  חולצת אליסה

  מחיר רגיל: 320.00 ₪

  Special Price 69.00 ₪

  חולצת מיני קרופ תחרה לייקרה עם בטנה, מפתח וי עם גימור דוגמת התחרה ההשראה לחולצת אליסה הגיע אליי כאשר שכבתי בחופי איי סימילאן שבתאילנד. החול הלבן, המים בצבע טורקיז הרגיעו אותי ונתנו לי תחושת רומניקה בלבד שלי. מה יותר רומנטי מתחרה? כשחזרתי מהחופשה יצאתי לחיפושים אחר הבד וכשמצאתי אותו הבנתי שהוא המושלם לחולצה הזו. מקווה שתהנו ממנה כמו שאני נהנית ממנה. פרטים נוספים..
  • -82%
  חולצת שאקטי חולצת שאקטי

  חולצת שאקטי

  מחיר רגיל: 320.00 ₪

  Special Price 59.00 ₪

  טי שרט עם צווארון ניקי בגזרת A מבד סימפוניה רך ונעים מנדלות זה סיפור אהבה. כל מי שמכיר אותי יודע כמה אני אוהבת ומתחברת אליהן מעומק הנשמה. את המנדלה הכרתי לראשונה לפני שלוש וחצי שני בטיול השני שלי בהודו. באחד הימים ישבתי בגפי באחת המסעדות. כתבתי ביומן, קראתי בספר, הייתי בקשר עם המשפחה ואז הגיע רגע שפשוט נגמר לי מה לעשות והרגשתי תחושת שעמום. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. הסתכלתי על האנשים סביבי וראיתי מספר אנשים צובעים חוברות צביעה והחלטתי שאקנה גם לי אחת כזו. וכך, במסעדה על גדות הגנגס אחרי שהצטיידתי בחוברת צביעה למבוגרים וצבעי עפרון מצאתי את עצמי מפתחת תחביב חדש, צביעה. בערב חג הדיוואלי כשהסתובבתי ברחבי מבצר החול שבג'איסלמר ראיתי ילדה מציירת מנדלה על פתח ביתה באבקת צבע, אותו הצבע שזורקים בהולי. כך מסמנדים אנשי דת ההינדו על פתח דלתיהם את דתם. היא הזמינה אותי להצטרף אליה למנדלה ולכוסית צ'אי מסאללה ביתי. הרגשתי שהגעתי הבייתה. מאז אני צובעת מנדלות באופן קבוע, הן מעוררות בי השראה וממלאות את חיי בצבע וברוגע. ידעתי שיום יגיע ואני אלבש מנדלה. כך נולדה לה חולצת שאקטי. אתם בטח שואלים מאיפה השם... יש לכם עוד כח לקרוא? שאקטי לפי ההינדואיזם מייצגת את האנרגיה הקוסמית של היקום כולו. כמו כן היא האנשה לאלוהות, לנשיות, לפוריות ויצירתיות. מאמינה שבכל אשה שוכנת שאקטי מיוחדת במינה. פרטים נוספים..
  • -48%
  Green Green

  חולצת ניצן

  מחיר רגיל: 250.00 ₪

  Special Price 129.00 ₪

  חולצת שרוולים תפוחים מבד סימפוניה פרטים נוספים..
  • -76%
  קרופ טופ חורפי קרופ טופ חורפי

  קרופ טופ חורפי

  מחיר רגיל: 250.00 ₪

  Special Price 59.00 ₪

  להבליט נשיות, זה המוטו, או ליתר דיוק: אשה צריכה להתלבש בשביל להיראות ולא בכדי להסתיר. זה בדיוק העניין עם החולצה הזו... תתחדשי פרטים נוספים..
  • -73%
  חולצת עדן חולצת עדן

  חולצת עדן

  מחיר רגיל: 290.00 ₪

  Special Price 79.00 ₪

  חולצת מעטפת קשירה פרטים נוספים..

5 פריט(ים)

לדף

טבלה  רשימה 

שנה סדר תצוגה